forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Turniej sportowo-plastyczny
RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

W poniedziałek 15 maja gościliśmy uczniów klas integracyjnych z ZSI w Legnicy i Lubinie. W przygotowanym w ramach projektu TRZYMAJ FORMĘ turnieju, uczestnicy mogli wspólnie bawić się, uczestnicząc w licznych konkurencji sportowych. Unihokej, piłka nożna, rzuty do celu i różnorodne wyścigi okazały się dużym wyzwaniem. Wszyscy jednak doskonale sobie poradzili. W przerwie uczestnicy raczyli się przygotowanymi przez dziewczyny z SU domowymi wypiekami. W drugiej części konkursu, zadaniem każdej drużyny było wykonanie pracy plastycznej  "Drzewo szczęścia". Powstały kolorowe, piękne i zaskakujące prace. Ponieważ turniej zakończył się remisem punktowym, wszystkie szkoły stanęły wspólnie na podium.

Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

fotogaleria >>>

E.Sagan
B.Paszkiewicz
Samorząd Uczniowski

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wszystkie536571

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.