Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

Turniej sportowo-plastyczny
RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

W poniedziałek 15 maja gościliśmy uczniów klas integracyjnych z ZSI w Legnicy i Lubinie. W przygotowanym w ramach projektu TRZYMAJ FORMĘ turnieju, uczestnicy mogli wspólnie bawić się, uczestnicząc w licznych konkurencji sportowych. Unihokej, piłka nożna, rzuty do celu i różnorodne wyścigi okazały się dużym wyzwaniem. Wszyscy jednak doskonale sobie poradzili. W przerwie uczestnicy raczyli się przygotowanymi przez dziewczyny z SU domowymi wypiekami. W drugiej części konkursu, zadaniem każdej drużyny było wykonanie pracy plastycznej  "Drzewo szczęścia". Powstały kolorowe, piękne i zaskakujące prace. Ponieważ turniej zakończył się remisem punktowym, wszystkie szkoły stanęły wspólnie na podium.

Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

fotogaleria >>>

E.Sagan