forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

KLASA IID
NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH
W MDK-u

W dniu 17.05.2017 r. uczniowie klasy IId wzięli udział w warsztatach ceramicznych w Młodzieżowym Domu Kultury. Dzieci dowiedziały się, jak wydobywa się glinę i przygotowuje do wykonania z niej naczyń. Poznały techniki tworzenia, wypalania i zdobienia różnych form użytkowych z gliny. Najbardziej podobały się im zajęcia praktyczne, podczas których miały okazję z bezkształtnego kawałka gliny stworzyć wspaniałe dzieła. By to zrobić, cierpliwie ugniatały i wałkowały glinę, z której przy pomocy wykałaczki i nożyka, wycinały pożądane kształty. Następnie wytrwale je formowały i ozdabiały np. odciskając na nich fakturę z przygotowanych tkanin czy siatki.

Zajęcia ceramiczne były nie tylko ciekawą lekcją, lecz przede wszystkim doskonałą zabawą! Na twarzach dzieci było widać, jak wielką radość czerpią z tworzenia, a niezwykły klimat pracowni sprzyjał wcielaniu się w prawdziwych artystów! I mimo, że artyści może trochę się pobrudzili, to byli bardzo zadowoleni i dumni z siebieUśmiech

galeria zdjęć >>>

Joanna Górnicka

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.