Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

18 maja 2017 r. odbyła się w naszej szkole I edycja Szkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla klas  II-III.  Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej i pozytywnego stosunku do świata przyrody, a także rozbudzenie umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków.

Odpowiadając na pytania, rozwiązując zagadki matematyczne i przyrodnicze oraz grając w popularne ?Statki?, uczniowie przekonali się, że matematyka i przyroda mogą być świetną zabawą! Po godzinnych zmaganiach jury, w którego skład wchodziły p. Beata Bulin?Duda oraz p. Sylwia Szumilas, wyłoniło zwyciężczynię konkursu ? Oliwię Krzos z kl. IIb.

Serdecznie gratulujemy!

fotogaleria >>>