forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

18 maja 2017 r. odbyła się w naszej szkole I edycja Szkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla klas  II-III.  Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej i pozytywnego stosunku do świata przyrody, a także rozbudzenie umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków.

Odpowiadając na pytania, rozwiązując zagadki matematyczne i przyrodnicze oraz grając w popularne ?Statki?, uczniowie przekonali się, że matematyka i przyroda mogą być świetną zabawą! Po godzinnych zmaganiach jury, w którego skład wchodziły p. Beata Bulin?Duda oraz p. Sylwia Szumilas, wyłoniło zwyciężczynię konkursu ? Oliwię Krzos z kl. IIb.

Serdecznie gratulujemy!

fotogaleria >>>

Katarzyna Stępień
Magdalena Koman
Joanna Górnicka
Katarzyna Matłosz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj203
Wszystkie565861

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.