Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

GRZYBOWA GÓRA
23 WRZEŚNIA 201
7

Jak co roku, pod koniec września grupa uczniów z naszej szkoły z klas 3a i 3b gimnazjum zdobyła najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego ? Grzybową Górę. Wzniesie mierzy 216,7 m n.p.m. i leży w południowo-wschodniej części Wzgórz Dalkowskich, około 8,0 km na północ od centrum Lubina, między Rynarcicami, a Koźlicami. Podczas wędrówki do słynnego kamienia wszyscy uczestnicy zbierali grzyby, co nie było zaskoczeniem na Grzybowej Górze. Zbieraliśmy i prawdziwki i zajączki i maślaki i kanie. W lesie nie zabrakło muchomorów czerwonych, które pięknie podkreślają barwy jesiennego lasu. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali certyfikaty. A na zakończenie imprezy odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

galeria zdjęć >>>

Małgorzata Jaworska
Barbara Mikus

26 Lutego 2020
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

Zodiak: Ryba

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.