forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ EKOROZWÓJ

We wtorek 26 września 2017 r. w  Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji realizacji projektów w ramach Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój ?Ziemia dla Wszystkich?. Zgłoszone placówki realizowały zaplanowane projekty z zakresu edukacji ekologicznej. Podczas uroczystości Dolnośląski Wicekurator Oświaty, pan Janusz Wrzal wręczył wyróżnionym szkołom, przedszkolom i zespołom szkół z województwa dolnośląskiego CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ EKOROZWÓJ. Naszej szkole również przyznano  ten zaszczytny dokument. W przyszłym roku kalendarzowym ruszy kolejna edycja realizacji projektów.

Barbara Mikus

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj234
Wszystkie583925

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.