forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email
"W zgodzie z naturą"
warsztaty przyrodnicze w Myśliborzu
26 i 27 września klasa  6a uczestniczyła w dwudniowych warsztatach przyrodniczych zorganizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu. W pierwszym dniu zajęć mogliśmy dowiedzieć się, jak przebiega proces fotosyntezy, obserwować hodowlę mrówek i oglądać pod mikroskopem różnorodne "żyjątka" zamieszkujące pobliskie  zbiorniki wodne. Zajęcia prowadzone były w pracowniach Centrum Edukacji "Salamandra".  W drugim dniu zajęć, podczas wielogodzinnej wyprawy ścieżkami i szlakami Parku Krajobrazowego "Chełmy", dokonywaliśmy pomiarów dendrometrycznych i rozpoznawaliśmy gatunki flory na podstawie przewodników. Ale nie tylko nauka i ciężka praca! Mogliśmy się także zrelaksować podczas wspólnego ogniska, dyskoteki i rozgrywek sportowych.

Polecamy wszystkim  wyjazd do CEE w Myśliborzu.

fotogaleria >>>

B.Paszkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj238
Wszystkie583929

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.