forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości

11 listopada bieżącego roku z okazji Narodowego  Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie naszej szkoły brali udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych w Hali Widowiskowo ? Sportowej w Lubinie.  Uzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r., po 123 latach zaborów (1795?1918) jest dla każdego Polaka bardzo ważnym wydarzeniem. Dzień Niepodległości, 11 listopada, jest świętem zwycięstwa, suwerenności i narodowej zgody. Skłania do refleksji nad tym, jak dziś dziękować za wolne państwo, nawiązywać głębszą więź z historią i odpowiadać na współczesne wyzwania. (?)

 

galeria zdjęć >>>

Opracowała:
Małgorzata Jaworska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Marcelina, Maria, Marzena,
  
Zodiak: Byk

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj189
Wszystkie515067

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.