forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI

9 marca w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem ?Wszyscy jesteśmy tacy sami?, który przeprowadzono w ramach projektu integracyjnego ?Razem raźniej?. Do udziału zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas I-III.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której tematem była integracja z osobami niepełnosprawnymi ? w dowolnym formacie, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.

Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

A oto lista laureatów:

I miejsce - Szymon Niećwieja kl. 1c

II miejsce ? Damian Majda kl. 1c

III miejsce ? Piotr Sząszor kl. 3b

Wyróżnienia:

Szymon Bodyk kl. 3a

Aleks Sienkiewicz kl. 3b

Oskar Gruchała kl. 3a

Maksymilian Gruchała kl. 3b

Matylda Palczewska kl. 3d

Nikola Grygorcewicz kl. 3c

Anna Franczak-Bodziona
Katarzyna Stępień

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie536581

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.