forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Casting do "Mam talent" we Wrocławiu.
Swoich sił próbują tancerze, wokaliści, magicy


Precasting do 'Mam Talent' (fot. kaki)

Trwa precasting do 11. edycji programu TVN "Mam talent". Swoje umiejętności i talenty pokazują m.in. tancerze, wokaliści, magicy czy barmani. Wrocławski precasting do kolejnej edycji programu TVN jest pierwszym. Kolejne będą miały miejsce w Zabrzu, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Precastingi mają za zadanie wyłonić spośród zgłaszających się do "Mam talent" osób te, które mają "talent, niezwykłą umiejętność lub ciekawy pomysł na siebie".

Wybrani uczestnicy wezmą udział w telewizyjnym castingu. Zaprezentują się przed jurorami - Agnieszką Chylińską, Agustinem Egurrolą i Małgorzatą Foremniak.(...) Precasting we Wrocławiu rozpoczął się w niedzielę o godz. 10 w hotelu Mercure. (...)

Z Lubina, a dokładniej ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, przyjechała 14-osobowa grupa taneczna ?Trójeczki?. Na precastingu zaprezentowała taniec z materiałami zatytułowany "Tęcza".

- Dzieci nie należą do żadnej szkoły tańca. Nie mamy nauczyciela tańca. To zwykłe zajęcia po lekcjach, na których włączamy muzykę i dobrze się bawimy. Radzimy sobie własnymi środkami, pomagają nam rodzice oraz dyrekcja szkoły - wylicza Sylwia Szumilas, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i twórczyni grupy.

Szkolny zespół działa od kilku lat, działa w nim pięć grup tanecznych. Tancerzy i tancerek jest coraz więcej - początkowo było tam ok. 20 dzieci, obecnie jest ok. 100.

- I pierwszy raz jesteśmy poza Lubinem, zazwyczaj tańczyliśmy na imprezach środowiskowych - opowiada Sylwia Szumilas. - Chcieliśmy przeżyć przygodę i poczuć, że mamy wszyscy równe szanse. I zawodowi tancerze, i my, dobrze bawiący się po lekcjach.

Cały artykuł  na wyborcza.pl >>>

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Marcelina, Maria, Marzena,
  
Zodiak: Byk

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj190
Wszystkie515068

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.