Casting do "Mam talent" we Wrocławiu.
Swoich sił próbują tancerze, wokaliści, magicy

Precasting do 'Mam Talent' (fot. kaki)

Trwa precasting do 11. edycji programu TVN "Mam talent". Swoje umiejętności i talenty pokazują m.in. tancerze, wokaliści, magicy czy barmani. Wrocławski precasting do kolejnej edycji programu TVN jest pierwszym. Kolejne będą miały miejsce w Zabrzu, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Precastingi mają za zadanie wyłonić spośród zgłaszających się do "Mam talent" osób te, które mają "talent, niezwykłą umiejętność lub ciekawy pomysł na siebie".

Wybrani uczestnicy wezmą udział w telewizyjnym castingu. Zaprezentują się przed jurorami - Agnieszką Chylińską, Agustinem Egurrolą i Małgorzatą Foremniak.(...) Precasting we Wrocławiu rozpoczął się w niedzielę o godz. 10 w hotelu Mercure. (...)

Z Lubina, a dokładniej ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, przyjechała 14-osobowa grupa taneczna ?Trójeczki?. Na precastingu zaprezentowała taniec z materiałami zatytułowany "Tęcza".

- Dzieci nie należą do żadnej szkoły tańca. Nie mamy nauczyciela tańca. To zwykłe zajęcia po lekcjach, na których włączamy muzykę i dobrze się bawimy. Radzimy sobie własnymi środkami, pomagają nam rodzice oraz dyrekcja szkoły - wylicza Sylwia Szumilas, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i twórczyni grupy.

Szkolny zespół działa od kilku lat, działa w nim pięć grup tanecznych. Tancerzy i tancerek jest coraz więcej - początkowo było tam ok. 20 dzieci, obecnie jest ok. 100.

- I pierwszy raz jesteśmy poza Lubinem, zazwyczaj tańczyliśmy na imprezach środowiskowych - opowiada Sylwia Szumilas. - Chcieliśmy przeżyć przygodę i poczuć, że mamy wszyscy równe szanse. I zawodowi tancerze, i my, dobrze bawiący się po lekcjach.

Cały artykuł  na wyborcza.pl >>>

Dzisiaj jest: Piątek