forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Ia na warsztatach 'Majsterkowo'

Pierwszoklasiści wybrali się w tym tygodniu do lubińskiej Castoramy. Uczestniczyli w warsztatach MAJSTERKOWO. Tematem przewodnim zajęć było drewno. Dzieci dowiedziały się jak wygląda proces przetwarzania drewna od momentu posadzenia drzewa aż do sprzedaży drewnianej deski w sklepie. Potem dzieci samodzielnie składały skrzynki na narzędzia. Najwięcej frajdy sprawiło im posługiwanie się młotkiem, a co za tym idzie wbijanie gwoździ. Zajęcia były ciekawe, pobudzały wyobraźnię i rozwijały zdolności manualne. Mamy nadzieję, że również za rok uda nam się ponownie w nich uczestniczyć.

galeria zdjęć >>>

Grażyna Zielińska
Loretta Śliwowska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogumiła, Bożena, Franciszek, Michał,
Rafał

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj86
Wszystkie530356

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.