forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Dwa wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

„Ciekawe książki, ciekawe miejsce, ciekawe zdjęcie” – to temat konkursu fotograficznego, w którym Hania Natalia z kl. Ia otrzymały WYRÓŻNIENIA. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie. Ciekawe fotografie i artystyczne spojrzenie zachwyciły jury. Mimo, że pierwszoklasistki były najmłodszymi uczestniczkami konkursu, znalazły się w gronie finalistów. Nagrody odebrały na uroczystym wernisażu, a ich fotografie można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Mamy nadzieję, że dziewczynki nadal będą kontynuować swoją pasję, a co za tym idzie, ukazywać świat w obiektywie.

Grażyna Zielińska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Stycznia 2019
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie485981

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.