forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

PRZEDSTAWIENIE DLA PIERWSZOKLASISTÓW

Uczniowie klasy IIIa i IIIb gimnazjum przygotowali (8 czerwca) dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej przedstawienie pt. Posag księżniczki. To historia księżniczki – Jagody, która dla ratowania Królestwa Srebrzystej Wstęgi wyzbyła się posagu. Czy poświęcając szczęście osobiste, uda jej się uratować kraj? Czy mimo braku posagu znajdzie męża, który doceni jej charakter? Czy szlachetna dziewczyna znajdzie miłość? A co z tym wszystkim wspólnego ma okrutny smok?

Na te i inne pytania mogli znaleźć odpowiedź najmłodsi uczniowie naszej szkoły, oglądając przedstawienie przygotowanie przez starszych kolegów. Mamy nadzieję, że się podobało. Dziękujemy uczniom klasy IIIa i IIIb gimnazjum (Lilii, Jakubowi, Wiktorii, Julii, Monice, Ali, Gabrysi, Adrianowi, Adrianowi, Mateuszowi, Szymonowi i Jankowi) za zaangażowanie i wkład pracy.

galeria zdjęć >>>

M.Żmijewska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Marca 2019
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
  
Zodiak: Baran

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj239
Wszystkie504840

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.