PRZEDSTAWIENIE DLA PIERWSZOKLASISTÓW

Uczniowie klasy IIIa i IIIb gimnazjum przygotowali (8 czerwca) dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej przedstawienie pt. Posag księżniczki. To historia księżniczki – Jagody, która dla ratowania Królestwa Srebrzystej Wstęgi wyzbyła się posagu. Czy poświęcając szczęście osobiste, uda jej się uratować kraj? Czy mimo braku posagu znajdzie męża, który doceni jej charakter? Czy szlachetna dziewczyna znajdzie miłość? A co z tym wszystkim wspólnego ma okrutny smok?

Na te i inne pytania mogli znaleźć odpowiedź najmłodsi uczniowie naszej szkoły, oglądając przedstawienie przygotowanie przez starszych kolegów. Mamy nadzieję, że się podobało. Dziękujemy uczniom klasy IIIa i IIIb gimnazjum (Lilii, Jakubowi, Wiktorii, Julii, Monice, Ali, Gabrysi, Adrianowi, Adrianowi, Mateuszowi, Szymonowi i Jankowi) za zaangażowanie i wkład pracy.

galeria zdjęć >>>

M.Żmijewska