forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM

W czerwcu odwiedził nas pan Konrad z żoną, który pszczołom poświęca każdą wolną chwilę i wie o nich wszystko. Pokazał nam swoje narzędzia, miód, a nawet pszczoły w ramkach pokazowych. Opowiadał o pożytecznych owadach, jak są zbudowane, czym się odżywiają, na czym polega ich praca, ich zwyczajach, a także o procesie zapylania i o tym, ile zawdzięczamy pszczołom. Mogliśmy też poznać różne gatunki miodu.

Dowiedzieliśmy się, że praca pszczelarza jest bardzo czasochłonna, bo musi on utrzymać przy życiu pszczoły jak również zapewnić im produkcję miodu. Ponadto osoba, która zajmuje się pszczołami musi mieć dużą wiedzę na ten temat.

galeria zdjęć >>>

uczniowie z klasy Ic

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
20 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław, Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz, Ruprecht, Wasyl,
Wincenty

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie504280

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.