Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

Roztańczone Jasełka
szkolne
Trójeczki”

21 grudnia 2018 r. szkolny zespół taneczny „Trójeczki” ostatni raz w tym roku zaprezentował się w przepięknym występie tanecznym, podczas szkolnych jasełek. W tym roku Jasełka podzielone były na dwa światy piekło i niebo, więc i taneczne występy musiały oddać charakter piekła i nieba, dobra i zła. Klasy I zaproponowały szalony z pazurem taniec „Mikołajki i Mikołaje” oraz anielski taniec ze światełkami „Aniołki”. Najstarsza grupa taneczna złożona z klas VI i VIII, zaprezentowała demoniczny i iście diabelski taniec „Krzyk” oraz zaskakujący a zarazem chwytający za serce układ „Skrzydła Aniołów”.

Było na co popatrzeć.

Zespół „Trójeczki” oraz opiekun grupy tanecznej - Sylwia Szumilas życzą wszystkim
wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Sylwia Szumilas

Dzisiaj jest: Piątek