Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

TYDZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI

W tym tygodniu klasa IVb wychodziła dwa razy na zajęcia poza teren szkoły. W środę (9 stycznia) udaliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury na warsztaty ceramiczne. Zadaniem uczniów było szkliwienie wcześniej wypalonych mis i pater. Wszyscy z zapałem ozdabiali swoje prace. Teraz czekamy na ponowne oddanie obróbce termicznej przygotowanych dzieł. Będą prezentem dla kochanych babć i dziadków z okazji ich święta.

W czwartek (10 stycznia) klasa IVb wybrała się z kolei do kina Muza na film „Przygoda Neli”. Historia dziewczynki, która przeżywa nietypową przygodę w Rumunii, bardzo się wszystkim podobała. Film był ciekawy, chwilami zabawny, chwilami wzruszający.

Loretta Śliwowska
Małgorzata Żmijewska