forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

SUKCESY MAI

Uczennica naszej szkoły – Maja z klasy 8a – zakwalifikowała się do finału konkursu „zDolny Ślązaczek” w kategorii matematyka i język polski. Konkurs ten organizowany jest corocznie przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. Laureaci zDolnego Ślązaczka są zwolnieni z odpowiedniej części egzaminu ósmoklasisty. Finał matematyczny odbył się 10 stycznia we Wrocławiu, a finał części polonistycznej zostanie przeprowadzony 13 lutego.

Wielkim osiągnięciem Mai jest również zakwalifikowanie się do drugiego etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Ta część zawodów odbyła się już 12 stycznia na Uniwersytecie Wrocławskim. Od roku szkolnego 2014/2015 każdy finalista OMG otrzymuje ocenę celującą z matematyki na koniec roku szkolnego, jest zwolniony z egzaminu z matematyki oraz może wybrać dowolną szkołę ponadpodstawową, w której będzie kontynuować naukę.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursów matematycznych i życzymy Mai powodzenia podczas finału Zdolnego Ślązaczka z języka polskiego.

A. Dobrzańska,
E. Domnik

 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wszystkie604328

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.