Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

WOŚP Lubin- 2019 r.
„Trójeczki”

To my „Trójeczki” w myśl tegorocznego hasła „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE”, kolejny raz pomagamy, tak jak potrafimy najlepiej - tańcem. Tak jak w ubiegłym roku wspólnie z innymi uczestnikami imprezy zagraliśmy w Cuprum Arenie na 27 graniu WOŚP. Osiemdziesięcioro pięcioro uczestników zespołu zaprezentowało 9 układów tanecznych, pojawiły się szalone „Mikołajki” i „Anioły” w wykonaniu uczniów klas I. Klasy 3 i 4 zaprezentowały „Tęcze” oraz „Wachlarz”, utwory te wyjątkowo zaprezentowane zostały na samym środku Galerii, było na co popatrzeć.

Najstarsza grupa wykonała „Krzyk” oraz „Skrzydła Aniołów”. Każda z grup bisowała dodatkowo przygotowanym utworem tanecznym. Zarówno uczestnicy zespołu jaki i rodziny, przyjaciele którzy nam towarzyszyli bawili się fantastycznie. Dołożyliśmy dużą cegiełkę od siebie dla innych.

Film z występu w Galerii Cuprum >>>

Brawo „Trójeczki” !!!