forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

CZTERY KROKI DLA ZDROWIA
Spotkanie z dietetyczką

W poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., uczniowie klas 7a, 8a, 8b szkoły podstawowej oraz 3a i 3d gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z dietetyczką, panią Agnieszką Sośnicką, która na co dzień pracuje w poradni „Dobry dietetyk” w Lubinie. Oprócz przypomnienia podstawowych zasad prawidłowego żywienia pani Agnieszka obaliła mity dotyczące bezkarnego spożywania owoców czy konieczności picia płynów podczas spożywania posiłków. Również informacja o zawartości cukru w popularnych napojach wywołała wśród uczniów mieszane uczucia. Uczniowie wykonali kolejny krok w ramach projekty CZTERY KROKI DLA ZDROWIA I TRZYMAJ FORMĘ.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Barbara Mikus

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj55
Wszystkie556293

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.