forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

KONKURS RODZINNYCH SZOPEK
KONKURS RODZINNYCH SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH ? etap szkolny

W dniach 16.12.2013r.  ? 19.12.2013r. w naszej szkole można było obejrzeć wystawę Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych przygotowanych w ramach konkursu organizowanego przez Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio w Lubinie i Centrum Kultury ? Muza? w Lubinie.

Na szkolnej wystawie szopek swoje prace  prezentowali uczniowie: Dominik Kłos, Patryk Smyk, Anna Chełpa i Oliwier Wieczorek z klasy Ib. Dwie najpiękniejsze prace zostaną zaprezentowane na Wielkiej Wystawie Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych, która odbyła się w dniach 20.12.2013-06.01.2014 w Centrum Kultury ?Muza? w Lubinie.

 

I miejsce zdobył
uczeń klasy Ib
Oliwier Wieczorek

Wychowawca klasy : Sylwia Szumilas

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.