forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Ostatnie przedstawienia bożonarodzeniowe

Młodzi artyści naszej szkoły, mieli możliwość zakończyć okres Bożego Narodzenia, występując dwukrotnie w jasełkach. W środę 8 stycznia 2014 roku, tuż po powrocie z przerwy świątecznej, zaprezentowali swoje zdolności w Przytulisku Św. Brata Alberta na Starym Lubinie wraz z jego podopiecznymi.

Natomiast najbliżsi dzieciom, czyli rodzice i dziadkowie, podziwiali ich talenty w niedzielę 12 stycznia 2014 roku, w Parafii Narodzenia NMP podczas mszy świętej dla dzieci. Takie niecodzienne wydarzenia świadczą o pięknej Polskiej Tradycji, którą warto jest podtrzymywać zwłaszcza wśród najmłodszych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznych jasełek: dzieciom, rodzicom, nauczycielom a także redakcji portalu lubinextra.pl za udostępnienie zdjęć.

galeria zdjęć >>>

K. Matłosz,
K. Stępień,
J. Górnicka,
A. Lesisz-Paluszkiewicz

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.