Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

Ostatnie przedstawienia bożonarodzeniowe

Młodzi artyści naszej szkoły, mieli możliwość zakończyć okres Bożego Narodzenia, występując dwukrotnie w jasełkach. W środę 8 stycznia 2014 roku, tuż po powrocie z przerwy świątecznej, zaprezentowali swoje zdolności w Przytulisku Św. Brata Alberta na Starym Lubinie wraz z jego podopiecznymi.

Natomiast najbliżsi dzieciom, czyli rodzice i dziadkowie, podziwiali ich talenty w niedzielę 12 stycznia 2014 roku, w Parafii Narodzenia NMP podczas mszy świętej dla dzieci. Takie niecodzienne wydarzenia świadczą o pięknej Polskiej Tradycji, którą warto jest podtrzymywać zwłaszcza wśród najmłodszych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznych jasełek: dzieciom, rodzicom, nauczycielom a także redakcji portalu lubinextra.pl za udostępnienie zdjęć.

galeria zdjęć >>>

K. Matłosz,