forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Medaliści z klasy IIIc

Nina Łazarewicz, Piotr Banasiak i Piotr Wingert- uczniowie z klasy IIIc  swój  wolny  czas  poświęcają rozwijaniu  pasji. Nina  trenuje  karate  i  zdobyła III  miejsce  na  Zawodach  Powiatowych w  konkurencjach  indywidualnych  Kata  i  Kumite.

Piotrek  Banasiak  poświecił  się  Teakwondo  i  zdobył  III  miejsce  w  Mistrzostwach Lubina, natomiast  Piotr  Wingert  jest  mistrzem  w  swojej  klasie  i   o  piłce  nożnej wie  wszystko. Poza  tym  gra  w  Klubie  Amico i  ze  swoją  drużyną  zdobył  I  miejsce  w  Turnieju  Halowej  Piłki  Nożnej  w  Jaworze.

Gratulujemy  i  życzymy  dalszych  sukcesów!!!

K.Stępień

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wszystkie612687

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.