forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

ZNOWU NAJLEPSZY!!!

W dniu 28 stycznia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbył się etap powiatowy III Limesowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Poprzedzony był on eliminacjami szkolnymi podczas, których wyłoniono 31 finalistów. Z naszej szkoły dostał się uczeń klasy VI A ? Jakub Dobrzański.

Rozwiązał on w etapie powiatowym Wszystkie zadania, zdobył 30 punktów na 30 możliwych i zajął I miejsce. Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji tego konkursu również zdobył I miejsce! Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!!

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.