forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

ZNOWU NAJLEPSZY!!!

W dniu 28 stycznia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbył się etap powiatowy III Limesowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Poprzedzony był on eliminacjami szkolnymi podczas, których wyłoniono 31 finalistów. Z naszej szkoły dostał się uczeń klasy VI A ? Jakub Dobrzański.

Rozwiązał on w etapie powiatowym Wszystkie zadania, zdobył 30 punktów na 30 możliwych i zajął I miejsce. Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji tego konkursu również zdobył I miejsce! Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!!

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.