forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

NATIVITY PLAY

19 grudnia 2013 w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie po raz pierwszy odbyły się jasełka w języku angielskim- A Christmas Story. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie Gimnazjum z klasy I a, I c oraz III c. Uczniowie - aktorzy przedstawili historię Marii i Józefa szukających miejsca schronienia,

którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajence. Przybyli do nich honorowi goście- trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. W przerwach między występami aktorów uczennice z klasy II b zaśpiewały kolędy ?Away in a Manger? oraz wspólnie z publicznością ?Silent Night?.

Aktorów  przygotowały:
Michalina Ziemianowicz- Konarska
Malwina Kulesza
Chórek: Izabela Martynowicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.