forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Podziel się posiłkiem

Wczoraj po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana akcja pt. ?Podziel się posiłkiem?. Wolontariusze ubrani w koszulki fundacji zachęcali rodziców przychodzących na zebrania do kupienia ciasta lub jabłka , aby w ten sposób pomóc w dofinansowaniu obiadów uczniom naszej szkoły.

Dzięki tej akcji udało nam się zebrać  443 zł i zapewnić obiady 11 dzieciom na cały miesiąc luty! Działania nasze będą kontynuowane również podczas kolejnych spotkań z rodzicami. Organizatorzy akcji tj. p. R. Bodyk, p. K. Żukowska oraz p. A. Garbera dziękują za wsparcie rodzicom i wolontariuszom.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z naszej akcji  >>>

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.