forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Trzecioklasiści znają swoje miasto

7 lutego 2014 r.  w naszej szkole odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs pod hasłem ?Znam moje miasto?. W konkursie wzięły  udział czteroosobowe zespoły uczniów klas III z lubińskich szkół podstawowych. Organizatorzy konkursu przygotowali wiele różnorodnych zadań zarówno teoretycznych, jak i praktycznych.

Okazało się, że dzieci są doskonale przygotowane, a wiedzy może im pozazdrościć niejeden lubinianin Uczniowie wykazali się znajomością historii i współczesności naszego miasta. Zabłysnęli wiedzą na temat zabytków. Doskonale posługiwali się planem Lubina. Wykonali oryginalną pracę plastyczną ?Sport i rekreacja w rodzinnej miejscowości?.

Wyniki konkursu

I miejsce ? Szkoła Podstawowa nr 7
II miejsce ex aequo ? Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 3

Oryginalna dekoracja, oprawa muzyczna, wspaniałe nagrody, dobra zabawa,  a  przede wszystkim miła atmosfera sprawiły, że konkurs był ciekawy i atrakcyjny dla zawodników oraz gości. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej:

 • Katarzynie Stępień ? za przygotowanie zawodników,
 • Dorocie Słabickiej i Agnieszce Mielnik-Chudzi ? za przygotowanie dekoracji,
 • Sylwii Szumilas, Joannie Górnickiej i Loretcie Śliwowskiej ? za wystrój sali audiowizualnej.

Podziękowania kierujemy również do pani Anny Jędrasik i Małgorzaty Grabki za przygotowanie wystawy związanej z naszym miastem.

galeria zdjęć >>>

Grażyna Zielińska,
Aneta Drozda
Fotograf: Katarzyna Matłosz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj226
Wszystkie583917

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.