Mam talent 2014

W poniedziałek 10 lutego kolejny raz podziwialiśmy różnorodne talenty naszych szkolnych kolegów. W konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wielotygodniowe przygotowania zaowocowały świetnymi występami.  Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwych obradach wyłonili zwycięzców:

Maja Frankowska, która ujęła wszystkich anielskim głosem.

Bianka Koszut i Marika Dudek, które tańczą chyba od urodzenia i nie miały sobie równych.

Kasia Garbera za swój autorski występ taneczny i radosną osobowość sceniczną.

Martyna Biegun za taniec z szarfą, wrodzoną gibkość i elegancję ruchu.

?Hiszpańskie Trio Piłkarzy? Sebastian Bogiel,  Dawid Pakulski i Mateusz Piotrowski za niebywałe opanowanie piłki w tańcu, ogromny humor i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością ? ULUBIEŃCY PUBLICZNOŚCI.

Asia Szumilas, która uwiodła wszystkich swoim tańcem, lekkością i elegancją.

Klaudia Żywicka, Weronika  Przybyłek, Ilona  Kochanowska, Natalia  Śliwińska oraz Marysia Kalafati za zgrany układ taneczny  i pomysłową choreografię.

Wyróżnienie powędrowało do Paulinki Regulskiej, która swoim tańcem urzekła nas wszystkich.

Dziękujemy pozostałym uczestnikom, którzy w tym roku nie wdrapali się na podium, ale w przyszłym rok?.kto wie? Dominice Wąsiel, Mai Miakienko, Patrycji Karbowskiej i Julianie Fundalskiej, Julii Zdeb i Oli Romanowicz, Nikoli Bernatowskiej, Natalii Malowany i Agnieszce Urban, Adasiowi Śliwiakowi, Zuzi Dobrzańskiej, Natalii Kolawie, Martynce Sienkiewicz oraz Paulinie Badoń.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez SU oraz naszego sprzymierzeńca Spółdzielnię Mieszkaniową im dr. Jana Wyżykowskiego w Lubinie. Szczególne podziękowania ślemy niezastąpionej pani Oli Wiśniewskiej, która dzielnie walczyła ze sprzętem nagłaśniającym i jak zwykle dała radęJ oraz pani Kasi Matłosz ?szkolnemu fotografowi?.

galeria zdjęć >>>

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego