forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Świetlicowe Walentynki

14 lutego w świetlicy odbyła się zabawa walentynkowa, którą swoją obecnością zaszczyciła pani wicedyrektor Elżbieta Giżewska. Przez cały tydzień przed uroczystością dzieci przygotowywały kartki walentynkowe z życzeniami i wrzucały je do specjalnie przygotowanej skrzynki. W dniu Walentynek większość dzieci przyszła ubrana w czerwone stroje a wszystkie dzieci otrzymały czerwone serduszka, które panie wychowawczynie przypinały do koszulek.

Po dekoracji pani Jola opowiedziała o pochodzeniu i historii Walentynek oraz o tradycyjnych prezentach wręczanych w tym dniu. Następnie bawiliśmy się w ?Rozbite serca? ? każde dziecko otrzymało fantazyjnie przecięte serce i musiało znaleźć swoją drugą połówkę. Odnalezione w ten sposób pary tańczyły walentynkowy taniec. Wszystkie dzieci najbardziej czekały na pocztę walentynkową, czyli odczytywanie i rozdawanie kartek z życzeniami. Były też konkursy: ?Tajny wielbiciel?, czyli kto z bajkowych bohaterów napisał walentynkę do swojego bajkowego partnera, ?Kto szybciej wytnie serce? oraz ?Quiz walentynkowy?. Dużą przyjemność sprawiła ulubiona przez uczniów zabawa w ?Gorące serce?. Imprezę zakończyły tańce przy muzyce oraz czekoladowe fondue czyli owoce w czekoladzie przygotowane przez panie wychowawczynie. I w tym świątecznym nastroju nasi wychowankowie rozpoczęli ferie zimowe.

fotogaleria >>>

Dorota Kowalik
Jolanta Sienkiewicz

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj50
Wszystkie537293

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.