forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Warsztaty z Teriologiem

Uczestnicy warsztatów: klasa Ia, Ib, IIb oraz IIIc spotkali się z Rafałem Łęckim, teriologiem z Instytutu Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk. Tematem spotkania była różnorodność i znaczenie gryzoni w różnych typach środowisk. Teriologia to dział zoologii zajmujący się ssakami. Gryzonie zaś to najliczniejszy rząd ssaków. Najwięcej emocji wzbudziła jednak możliwość obejrzenia  żywych okazów wybranych gatunków.

Wśród prezentowanych gryzoni znalazły się m.in.: mysz domowa czy mysz leśna oraz norniki. Pan Rafał Łęcki w niezwykle barwny i humorystyczny sposób przedstawił życie gryzoni. Była to niespotykana lekcja o otaczających nas małych ssakach, które często wywołują u wielu ludzi niczym nieuzasadniony paniczny strat.

galeria zdjęć >>>

Katarzyna Stępień
Agnieszka Mielnik - Chudzia

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj54
Wszystkie537297

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.