forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Klub Czterech Żywiołów

W piątek 14 marca w naszej szkole rozpoczął  działalność Klub Czterech Żywiołów. Jego cele i założenia programowe zostały opracowane przez wydawnictwo Nowa Era. Ten nowatorski projekt przyrodniczy został skierowany do uczniów klas I ? III. W naszej szkole członkami Klubu Czterech Żywiołów zostali chętni uczniowie z klasy IIIa i IIIb.

Pod opieką pani Grażyny Zielińskiej i pani Anety Drozdy do końca tego roku szkolnego będą rozwijać swoje pasje i zamiłowania przyrodnicze. W ramach cotygodniowych spotkań klubu trzecioklasiści będą eksperymentować, badać, obserwować, hodować. Przy wsparciu nauczycieli i rodziców będą dążyć do realizacji przyrodniczych przygód, zdobywając punkty mocy, odznaki i sprawności. Wszystkim klubowiczom życzymy niesamowitych przyrodniczych doświadczeń i wytrwałości w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Powodzenia!

Aneta Drozda
Grażyna Zielińska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wszystkie537295

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.