Klub Czterech Żywiołów

W piątek 14 marca w naszej szkole rozpoczął  działalność Klub Czterech Żywiołów. Jego cele i założenia programowe zostały opracowane przez wydawnictwo Nowa Era. Ten nowatorski projekt przyrodniczy został skierowany do uczniów klas I ? III. W naszej szkole członkami Klubu Czterech Żywiołów zostali chętni uczniowie z klasy IIIa i IIIb.

Pod opieką pani Grażyny Zielińskiej i pani Anety Drozdy do końca tego roku szkolnego będą rozwijać swoje pasje i zamiłowania przyrodnicze. W ramach cotygodniowych spotkań klubu trzecioklasiści będą eksperymentować, badać, obserwować, hodować. Przy wsparciu nauczycieli i rodziców będą dążyć do realizacji przyrodniczych przygód, zdobywając punkty mocy, odznaki i sprawności. Wszystkim klubowiczom życzymy niesamowitych przyrodniczych doświadczeń i wytrwałości w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Powodzenia!

Aneta Drozda