forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Dzień św. Patryka

17 marca obchodzono irlandzki Dzień św. Patryka. Nasi uczniowie, w ramach poznawania elementów kultury i tradycji krajów anglojęzycznych, mieli okazję utrwalić i rozszerzyć wiedzę na temat Irlandii i tego ciekawego święta. W poniedziałek dominował kolor zielony, obecny w postaci szmaragdowych koniczynek przyklejonych do ubrań uczniów, które również w większości były w odcieniach zieleni.

Uczennice z samorządu, pod kierunkiem p. Małgorzaty Grabki, przeprowadziły wśród uczniów klas 1-6 quiz na temat Irlandii, w którym poprawne odpowiedzi były nagradzane "złotymi" czekoladowymi monetami z garńca skrzata Leprechaun'a. Na przerwie dziewczynki malowały uczniom zielone koniczynki na policzkach. Podczas tematycznych lekcji języka angielskiego uczniowie mieli możliwość poznać ciekawostki i utrwalić słownictwo związane z Irlandią i Dniem św. Patryka.

Małgorzata Grabka

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj54
Wszystkie537297

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.