forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

?W zdrowym Smerfie ? zdrowy duch?

W piątek 28  marca w sali audiowizualnej odbyło się przedstawienie promujące  zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. Wykonawcami byli uczniowie klasy 3b gimnazjum. Natomiast widownię stanowiły przedszkolaki z klas ?0? oraz uczniowie klas I ? III szkoły podstawowej. Aktorzy problem złego odżywiania i bezustannego siedzenia przed komputerem czy telewizorem przenieśli do Smerfowej Wioski. Wcielili się w postacie popularnej bajki. Był i smerf Łasuch, Ważniak, Sportowiec, Smerfetka, Papa Smerf i inni. Wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Przedstawienie zakończyło się degustacją świeżych owoców, które są źródłem witamin i zdrowego błonnika.

fotogaleria >>>

Barbara Mikus

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wszystkie537295

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.