forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Dzień Dziecka w świetlicy

2 czerwca świętowaliśmy w świetlicy Dzień Dziecka. Na początku pani Jola opowiedziała o Konwencji o Prawach Dziecka oraz przeczytała wiersz Marcina Przewoźnika ?Krzyknij NIE!!!?. Następnie wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki ufundowane przez panią Jolę i panią Dorotę. A potem był czas na konkursy i zabawy: kręcenie hula-hop?em, łapanie piłeczki, dmuchanie balonów, skakanie na skakance, taniec na gazecie w parach oraz wesoły taniec z misiem. Nagrodami w konkursach były strzelające cukierki. Wszystkie dzieci miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną bawiąc się przy tym doskonale!

fotogaleria >>>

Dorota Kowalik
Jolanta Sienkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj106
Wszystkie603224

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.