forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Dzień Dziecka w świetlicy

2 czerwca świętowaliśmy w świetlicy Dzień Dziecka. Na początku pani Jola opowiedziała o Konwencji o Prawach Dziecka oraz przeczytała wiersz Marcina Przewoźnika ?Krzyknij NIE!!!?. Następnie wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki ufundowane przez panią Jolę i panią Dorotę. A potem był czas na konkursy i zabawy: kręcenie hula-hop?em, łapanie piłeczki, dmuchanie balonów, skakanie na skakance, taniec na gazecie w parach oraz wesoły taniec z misiem. Nagrodami w konkursach były strzelające cukierki. Wszystkie dzieci miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną bawiąc się przy tym doskonale!

fotogaleria >>>

Dorota Kowalik
Jolanta Sienkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie551170

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.