forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Nasi uczniowie w programie ?MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY?

Uczniowie klasy 3c i 2b: Dawid Wrzesiński, Dawid Karkos, Piotr Michalczyk, Adrianna Sysiak, Patrycja Romanowicz oraz Piotr Kozdra brali udział w ogólnopolskim programie ?Młodzi Przedsiębiorczy? organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie we współpracy z NBP. Zdobywali oni wiedzę zakresu ekonomii i rozwinęli umiejętność pracy w grupie.

Wspólnym wysiłkiem założyli firmę ?Magic Drops? produkującą soki i napoje, głównie dla dzieci. Opracowywali biznesplan, zdobywali pieniądze, uczyli się zarządzać swoją firmą.

Ich praca zdobyła wiele pochlebnych komentarzy od mentora. Oto jeden z nich:

Dobre zakończenie projektu!!! Świetnie wykonaliście analizę SWOT: nie tylko poprawnie odróżniacie czynniki wewnętrzne od zewnętrznych, ale też zaprezentowane przez was wnioski starają się być głębokie, wykorzystujące wiadomości nieco bardziej szczegółowe niż "wiedza potoczna". Wygląda na to, że ciekawą prezentację przygotowaliście i że była dużym sukcesem. Bardzo mi się podoba przygotowana przez was prezentacja.

Jesteście jedną z moich najprężniej pracujących grup. Radziliście sobie świetnie. Rozumiem, że nie tylko nauczyliście się czegoś z przedsiębiorczości, ale mieliście możliwość pracy w grupie i to też wasz czegoś nauczyło. I o to chodziło w tym programie. Po ilości waszych przemyśleń wnioskuję, że udział w Młodych Przedsiębiorczych was umocnił ? jesteście bogatsi w wiedzę, doświadczenie i kompetencje pracy w grupie. To bardzo ważne w każdym projekcie. Cieszę się, że kurs wam się podobał i dobrze się bawiliście. Mam nadzieję, że ta przygoda zaprocentuje w przyszłości. Ja wam życzę nie tylko ekonomicznych sukcesów. Jestem przekonana, że poradzicie sobie w każdej sytuacji.

Pozdrawiam i życzę wam miłego zakończenia roku szkolnego oraz wspaniałych wakacji.

Wasza mentorka

Magdalena Świderska

Prezentacja do projektu >>>

 

 

Opiekun zespołu: Anna Mydłowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj199
Wszystkie603317

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.