forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Ale to już było i nie wróci więcej?

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone.
A teraz wszystkich czeka nagroda:
wakacje, słońce, piękna pogoda.

Gorący piasek, szum modrej fali,
kuszący zapach lasu w oddali.
A w lesie dźwięczne ptaków piosenki
i chmurki lotne i czysty błękit.

Za nami trzy lata nauki. Do szkoły po raz pierwszy przyprowadzili nas rodzice. Niepewni, trochę przestraszeni, trzymaliśmy ich mocno za rękę. Z sercem pełnym obaw, z trudem rozstawaliśmy się z nimi. Bardzo szybko okazało się jednak, że chodzenie do szkoły ma swoje dobre strony. Można w niej wesoło bawić się w gronie koleżanek i kolegów. Tu zawiązały się nasze przyjaźnie. Tu przeżywaliśmy nasze pierwsze sukcesy i porażki.

Szybko uczyliśmy się czytać, pisać i liczyć. Możliwość samodzielnego czytania książek otworzyła przed nami nowy, kolorowy świat. Wielkim przeżyciem było dla nas PASOWANIE NA UCZNIA. Wiele zobowiązań z aktu ślubowania udało nam się wypełnić i z tego jesteśmy bardzo dumni. Klasa II to dla wielu wspomnienie związane z I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ oraz  samodzielny wyjazd do ZIELONEJ SZKOŁY. W klasie III czuliśmy się już bardzo swobodnie. Poznaliśmy przecież wiele tajników szkolnego życia. Nasze wspólne zabawy oraz wycieczki dawały nam wiele radości. Trudno uwierzyć, że przed nami trzecioklasistami drugi brzeg. Szliśmy przez te trzy lata lekko jak motyl i wtedy były szczęśliwe dni, ale zdarzało się, że kroczyliśmy jak słoń, kiedy nie udała nam się klasówka lub czegoś się nie nauczyliśmy. W momentach smutnych i radosnych była z nami nasza PANI. Spędziliśmy razem z nią wiele wspólnych i wspaniałych chwil.

Pamiętajmy jednak, że ?Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija...

galeria zdjęć >>>

Trzecioklasiści z SP-3

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie603966

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.