forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Pożegnanie absolwentów gimnazjum - A.D.2014

27 czerwca w sali audiowizualnej po raz ostatni spotkaliśmy się z uczniami klas trzecich gimnazjum, ich rodzicami i nauczycielami, wychowawcami. Po uroczystym przemówieniu Pani Dyrektor Krystyny Głowackiej odbyło się wręczenie świadectw, wyróżnień, podziękowań i listów gratulacyjnych. Świadectw z wyróżnieniem było sześć. Otrzymali je  następujący uczniowie:

 

 • Tomasz Rośniak,
 • Bianka Koszut,
 • Witold Iżycki,
 • Daria Urda,
 • Dawid Wrzesiński,
 • Bartosz Jarząbek.
Gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy wytrwałości i powodzenia w wybranych szkołach ponadgimnazjalnych. Poza tym dwóch uczniów klasy o specjalności piłka  nożna otrzymało stypendium za osiągnięcia sportowe, byli to Wojciech Bochnia oraz Oskar Giziński.
Następnie młodzież obejrzała krótki program artystyczny i udała się na ostatnie spotkanie z wychowawcami klas trzecich,czyli:
3A- p. B Januszkiewicz Rączkowską,
3B- p.A.Mydłowską
3C- p.J.Brzezicką
3D- p.A.Dudą-Bronowicką.
Były też kwiaty, podziękowania, uściski, wspomnienia. Uczniowie zakończyli ten etap własnej edukacji, przed nimi nowe wyzwania. Życzymy powodzenia i sukcesów w następnych szkołach, trzymamy za Was kciuki.

galeria zdjęć >>>


 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie551170

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.