Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji

Pożegnanie absolwentów gimnazjum - A.D.2014

27 czerwca w sali audiowizualnej po raz ostatni spotkaliśmy się z uczniami klas trzecich gimnazjum, ich rodzicami i nauczycielami, wychowawcami. Po uroczystym przemówieniu Pani Dyrektor Krystyny Głowackiej odbyło się wręczenie świadectw, wyróżnień, podziękowań i listów gratulacyjnych. Świadectw z wyróżnieniem było sześć. Otrzymali je  następujący uczniowie:

• Tomasz Rośniak,
  • Bianka Koszut,
  • Witold Iżycki,
  • Daria Urda,
  • Dawid Wrzesiński,
  • Bartosz Jarząbek.
Gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy wytrwałości i powodzenia w wybranych szkołach ponadgimnazjalnych. Poza tym dwóch uczniów klasy o specjalności piłka  nożna otrzymało stypendium za osiągnięcia sportowe, byli to Wojciech Bochnia oraz Oskar Giziński.
Następnie młodzież obejrzała krótki program artystyczny i udała się na ostatnie spotkanie z wychowawcami klas trzecich,czyli:
3A- p. B Januszkiewicz Rączkowską,
3B- p.A.Mydłowską
3C- p.J.Brzezicką
3D- p.A.Dudą-Bronowicką.
Były też kwiaty, podziękowania, uściski, wspomnienia. Uczniowie zakończyli ten etap własnej edukacji, przed nimi nowe wyzwania. Życzymy powodzenia i sukcesów w następnych szkołach, trzymamy za Was kciuki.

galeria zdjęć >>>

23 Października 2019