Start Zespół taneczny TRÓJECZKI

Szkolny zespół taneczny
?Trójeczki?

Szkolny zespół taneczny istnieje od 2009 r. Początkowa była to niewielka grupa dzieci, które prostymi układami urozmaicały imprezy klasowe i szkolne. Z roku na rok przybywało coraz więcej chętnych, mały zespolik zaczął się rozrastać o nowe grupy i kolejne układy. W 2015 r. Zespół przyjął nazwę ?Trójeczki?, która ma nawiązywać do nazwy Szkoły Podstawowej nr 3.

Nasze występy taneczne cieszą się coraz większym uznaniem. Mieliśmy okazję zaprezentować się w Centrum Kultury ?Muza?podczas jarmarku wielkanocnego, w RCS na IV Biegu Papieskim, Domu Seniora ?Szarotka?, Prywatnym Przedszkolu ?Planeta Zdrowie? oraz wielokrotnie przed rodzicami, uczniami, pracownikami naszej szkoły. Mieliśmy okazję zaprezentować się pod takimi hasłami jak ?Taniec biletem do szczęścia?, ?Bajkowe Jasełka?, ?Bajkowa kraina tańca?, ?Roztańczona świetlica?, ?Karnawałowy zawrót głowy?. Można nas oglądać na stronie naszej szkoły, pojawiło się również kilka artykułów m.in. ?Lubinextra?, e-legnickie.pl, miedziowe.pl.

W obecnym roku szkolnym 2017/2018 to grupa ok. 100 fantastycznych, kochających taniec uczniów naszej szkoły, którzy chętnie uczestniczą w zajęciach oraz występują, rozsławiając naszą szkołę pod nazwą ?Trójeczki?.

fotogaleria >>>

Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Zodiak: Baran

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.