forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi

W ŚWIETLICY

W naszej szkole funkcjonują świetlice:

  • w sali nr 27
  • w sali nr 28
  • w sali nr 14
  • w sali nr 102
  • w sali nr 020

Opiekę nad dziećmi sprawują panie:

  • Jolanta Sienkiewicz - sala nr 27
  • Pamela Pachla-Konstanty - sala nr 28
  • Monika Filip, Grażyna Zielińska - sala nr 14
  • Dorota Kowalik, Katarzyna Stępień- sala nr 102
  • Ewa Kulczycka -sala nr 020

Regulamin świetlicy >>>

Procedura kwalifikowania dzieci do świetlicy szkolnej klas I-III  >>>

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ >>>

WNIOSEK DLA UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH  >>>


artykuły z poprzednich lat znajdują się w archiwum >>>

Start Świetlica Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej
Drukuj Email

Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej

We wtorek 30 stycznia, zgodnie z tradycją ?W karnawale, w karnawale? wielkie bale?, w świetlicy szkolnej odbył się karnawałowy bal przebierańców. W zabawie brały udział wszystkie dzieci uczęszczające do szkolnych świetlic. Konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy w pięknych strojach i przebraniach świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów. Dzieci uczęszczające do świetlicy 27 i 28 wzięły udział w wielu ciekawych konkursach takich jak: odkrywanie smaków z zamkniętymi oczami, taniec z balonem bez użycia rąk, taniec na gazecie, a także w zabawie muzyczno-ruchowej ?gorące krzesła?.

Uczniowie uczęszczający do świetlicy 103 brali udział w konkursie na poprawne powtórzenie łamańców językowych oraz zabawach przy muzyce. Dzieci ze świetlicy 020 uczestniczyły w konkursie - odbijanie balonów na czas, a także ruchowych zabawach przy muzyce. Uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. W radosnym nastroju pożegnaliśmy karnawał. Wszyscy bawili się wspaniale, a na twarzach wszystkich dzieci, uśmiech gościł przez całą karnawałową zabawę.

galeria zdjęć >>>

film >>>

Pamela Pachla-Konstanty
Jolanta Sienkiewicz
Dorota Kowalik
Ewa Kulczycka

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
22 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Innocenty, Paulina
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wszystkie428892

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.