forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi

W ŚWIETLICY

W naszej szkole funkcjonują świetlice:

  • w sali nr 27
  • w sali nr 28
  • w sali nr 101
  • w sali nr 102
  • w sali nr 020


sala nr 27sala nr 28

Opiekę nad dziećmi sprawują panie:

  • Jolanta Sienkiewicz - sala nr 27
  • Ewa Kulczycka - sala nr 28
  • Justyna Michalik - sala nr 101
  • Aneta Żywokarta- sala nr 102
  • Katarzyna Warchoł -sala nr 020


sala nr 101sala nr 102

Regulamin świetlicy >>>

Procedura kwalifikowania dzieci do świetlicy szkolnej klas I-III  >>>

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ >>>

WNIOSEK DLA UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH  >>>


sala nr 020

artykuły z poprzednich lat znajdują się w archiwum >>>

Start Świetlica Międzyszkolny Konkurs Taneczny 'Taneczny Show'
Drukuj Email

Międzyszkolny Konkurs Taneczny
'Taneczny Show'


 

Dnia 11 kwietnia w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs pt.: 'Taneczny Show'. W konkursie wzięło udział 7 Szkół Podstawowych: SP-1, SP-3, SP-5, SP-8, SP-9, SP-10 i SP-12. Uczestników konkursu przywitała pani wicedyrektor Elżbieta Giżewska, życząc wszystkim udanych występów.

Jury w składzie: p.Beata Bulin- Duda oraz p.Aleksandra Wiśniewska, miało nie lada wyzwanie z podjęciem decyzji o wynikach konkursu, gdyż reprezentanci wszystkich szkół byli świetnie przygotowani i wypadli fantastycznie. Swoje umiejętności taneczne uczniowie prezentowali w popisach solowych i zespołowych. Na parkiecie dominował taniec nowoczesny. W konkursie jury oceniało: technikę taneczną, choreografię, dobór strojów oraz ogólne wrażenie artystyczne. Zwycięzcą konkursu został zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej Nr 9. Reprezentantki naszej szkoły, przygotowane przez p.Sylwię Szumilas, zajęły II miejsce. Jury przyznało dwa III miejsca: Szkole Podstawowej Nr 12 i Szkole Podstawowej Nr 8. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Był też słodki poczęstunek.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

fotogaleria >>>

Pamela Pachla- Konstanty
Jolanta Sienkiewicz
Dorota Kowalik
Ewa Kulczycka
Monika Filip

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Marca 2019
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
  
Zodiak: Baran

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj241
Wszystkie504842

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.