forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
No images
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

WOLONTARIAT

'Służmy poczciwej sprawie, a jako kto może
niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże.'
Jan Kochanowski

 

Cele i zadania >>>

Sposoby działania >>>

imprezy wolontariatu >>>

opiekun: Renata Bodyk

Start Wolontariat Wolontariusze w szpitalu
Drukuj Email

Wolontariusze w szpitalu

W piątkowy poranek nasze wolontariuszki wyruszyły na misję do Specjalistycznego Szpitala CDT Medicus. Pierwszym zadaniem było udekorowanie poczekalni dla dzieci przy punkcie szczepień. Najmniejsi pacjenci chętnie przyjmowali zabawne zwierzątka balonowe, które bardzo szybko poprawiały humor i łagodziły ból. Tu dzięki Wielkiej Zbiórce Książek przeprowadzonej w naszej szkole, mogliśmy zaopatrzyć biblioteczkę, regularnie będziemy ją wzbogacać w nowe pozycje książkowe. Kolejnym punktem, był oddział szpitalny, na którym leżały dzieci przygotowujące się do operacji i tuż po niej. Małe Ole i Alan bardzo się ucieszyli z naszej wizyty, również ich rodzice oraz panie oddziałowe. Było bardzo wesoło i kolorowo. Tutaj też wyposażyliśmy biblioteczkę w książki, a chore dzieci otrzymały książeczki do czytania na własność. Kolejna taka akcja już niebawem :)

Dziękujemy wszystkim dzieciom ze szkoły, które podarowały swoje książeczki. Udało nam się zebrać ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży. Podziękowania należą się również P. Katarzynie Stępień, która z kołem plastycznym przygotowała misiowe laurki dla chorych dzieci.

fotogaleria >>>

R. Bodyk,
K. Matłosz,
K. Stępień

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
23 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj186
Wszystkie582894

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.