forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
No images
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

WOLONTARIAT

'Służmy poczciwej sprawie, a jako kto może
niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże.'
Jan Kochanowski

 

Cele i zadania >>>

Sposoby działania >>>

imprezy wolontariatu >>>

opiekun: Renata Bodyk

Start Wolontariat Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Drukuj Email

Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Legnickie Prezentacje Edukacyjne, odbyły się już po raz jedenasty. Organizuje je największa uczelnia wyższa w zagłębiu miedziowym - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy. Nasi uczniowie, reprezentanci klasy 8a i 8b, mieli możliwość uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2020 oraz zaopatrzyć się w materiały reprezentujące szkoły. Dzięki takiej formule targów młodzi ludzie mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej. Takie prezentacje mają ogromne znaczenie, ponieważ uczniowie, którzy mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją, mają doskonałą okazję by poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

fotogaleria >>>


Renata Bodyk
Krystyna Augustyniak

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj101
Wszystkie604419

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.