Zastępstwa Dziennik Librus Stołówka Plan lekcji
No images

WOLONTARIAT

'Służmy poczciwej sprawie, a jako kto może
niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże.'
Jan Kochanowski

Cele i zadania >>>

Sposoby działania >>>

imprezy wolontariatu >>>

opiekun: Renata Bodyk

Start Wolontariat Świąteczna pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

Świąteczna pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

18 grudnia 2014 r. grupa wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. R. Bodyk wraz z Fundacją KGHM Polska Miedź uczestniczyła w pomocy dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Jaszkotlu koło Wrocławia. Ochotnicy zawieźli potrzebne rzeczy w postaci ubrań oraz artykułów spożywczych. W czasie wizyty wolontariusze chętnie włączyli się do zabawy z dziećmi oraz uczestniczyli w rozładowywaniu podarunków. Dodatkowo nasi uczniowie przekazali dzieciom zebrane przez siebie maskotki i słodycze.

Cała akcja miała na celu aktywizowanie młodzieży w podejmowaniu działań na rzecz innych oraz integracji wolontariuszy naszej szkoły z Fundacją KGHM Polska Miedź. Współpraca między naszą szkołą a Fundacją KGHM układała się znakomicie i dlatego w przyszłości podejmowane będą wspólne działania.

fotogaleria >>>

Organizatorzy akcji: