forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
No images
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

WOLONTARIAT

'Służmy poczciwej sprawie, a jako kto może
niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże.'
Jan Kochanowski

 

Cele i zadania >>>

Sposoby działania >>>

imprezy wolontariatu >>>

opiekun: Renata Bodyk

Start Wolontariat Świąteczna pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu
Drukuj Email

Świąteczna pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

18 grudnia 2014 r. grupa wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. R. Bodyk wraz z Fundacją KGHM Polska Miedź uczestniczyła w pomocy dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Jaszkotlu koło Wrocławia. Ochotnicy zawieźli potrzebne rzeczy w postaci ubrań oraz artykułów spożywczych. W czasie wizyty wolontariusze chętnie włączyli się do zabawy z dziećmi oraz uczestniczyli w rozładowywaniu podarunków. Dodatkowo nasi uczniowie przekazali dzieciom zebrane przez siebie maskotki i słodycze.

Cała akcja miała na celu aktywizowanie młodzieży w podejmowaniu działań na rzecz innych oraz integracji wolontariuszy naszej szkoły z Fundacją KGHM Polska Miedź. Współpraca między naszą szkołą a Fundacją KGHM układała się znakomicie i dlatego w przyszłości podejmowane będą wspólne działania.

fotogaleria >>>

Organizatorzy akcji:
R. Bodyk,
A. Garbera,
ks. P. Frodyma
L. Wąsacz.

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
23 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie582913

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.